Kopiowanie zdjęć bez zgody Fotoczaty zabronione, proszę kontakt z nami w sprawie kopii zdjęć.

Audio

PR Bialystok
Rozmowa w Radio Białystok: Dlaczego tak trudno zaobserwować cietrzewie, gdzie występują błękitne żaby i czy mrozi krew w żyłach spotkanie z wilkiem, czy niedźwiedziem? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w książce "Łosie w kaczeńcach. O czym milczy Biebrza". Z jej autorami Magdaleną Sarat i Łukaszem Łukasikiem rozmawia Andrzej Bajguz. Autorzy książki "Łosie w kaczeńcach. O czym milczy Biebrza" Magdaleną Sarat i Łukaszem Łukasikiem byli gośćmi Książnicy Podlasiem na 5. Festiwalu "Autorzy i Książki. Podlaskie podsumowanie". (11 kwietnia 2021)


EMAUS radio

Rozmowa w Radio EMAUS z Alicją Bec: Łukasz Łukasik, Magdalena Sarat – o książce „Łosie w kaczeńcach. O czym milczy Biebrza?” (Wydawnictwo Poznańskie) Jak fotografować dzikie zwierzęta? Czy istnieje savoir-vivre fotografii przyrodniczej? O której godzinie trzeba wstać, żeby złapać w kadrze witające świt ptaki? I co nadal pozostaje niezdobytą twierdzą dla dwóch doświadczonych fotografów? O tym rozmawiamy z Łukaszem Łukasikiem i Magdaleną Sarat, którzy wspólnie przemierzają kraj w poszukiwaniu pięknych kadrów. Napisali o tym książkę „Łosie w kaczeńcach. O czym milczy Biebrza?”


RDC LOGORozmowa z dnia 26 marca 2021 w RADIO DLA CIEBIE: Mnie się to podoba: książka „Łosie w kaczeńcach. O czym milczy Biebrza”. Gośćmi Beaty Jewiarz byli autorzy: Łukasz Łukasik i Magdalena Sarat.


Audycja ANIMALISTA w RDC, Łukasz Bożycki rozmawia z fotografem przyrody Łukasz Łukasik, współautorem książki „Łosie w kaczeńcach. O czym milczy Biebrza”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Poznańskiego.
RDC LOGO