Kopiowanie zdjęć bez zgody Fotoczaty zabronione, proszę kontakt z nami w sprawie kopii zdjęć.

O NAS

myMagdalena Sarat i
Łukasz Łukasik

Oboje od najmłodszych lat byliśmy zaszczepieni miłością do przyrody, pasją odkrywania jej tajemnic, przemierzaniem leśnych ostępów i tropieniem mieszkańców puszcz, bagien i łąk. Każde spotkanie ze skrzydlatymi i czworonożnymi mieszkańcami tych miejsc dostarczało wielu emocji i na długo pozostawało w pamięci. Z czasem pojawiła się chęć rejestrowania tych spotkań na zdjęciach i dzielenia się tą radością z innymi.
Fotografia przyrodnicza, którą zaczęliśmy się interesować hobbystycznie, z czasem stała się wielką pasją i sposobem na życie. Zajęciem, któremu poświęcamy każdą wolną chwilę. Niezliczone godziny spędzone na leśnych szlakach, a także w ukryciach nad wodą, na bagnach, w lesie, czy na obrzeżach pól i łąk owocują wieloma spotkaniami z przyrodą. Każde z nich jest wyjątkowe, niepowtarzalne, pozostawiające niezapomniane emocje i wrażenia… Oraz oczywiście zdjęcia, które można zobaczyć w wielu magazynach poświęconych tematyce przyrodniczej, albumach i książkach.
Swoją pasją zarażamy innych, od wielu lat organizując warsztaty, plenery, a także indywidualne wyprawy fotograficzne, podczas których dzielimy się naszą wiedzą na temat fotografowania dzikiej przyrody.
Wszystkich chętnych do poznania jej tajników serdecznie zapraszamy.

                                                                                            Magda i Łukasz