Kopiowanie zdjęć bez zgody Fotoczaty zabronione, proszę kontakt z nami w sprawie kopii zdjęć.

Video

Magda Sarat opowiadają o łosiach w programie "Czysta Polska" odc. 126 na kanale Polsat News:

Łukasz Lukasik i Magda Sarat opowiadają o fotografowaniu dzikiej przyrody w programie "Czysta Polska" odc. 123 na kanale Polsat News:

Obejrzyj video: Dzika przyroda Pora wyjść jej na spotkanie Łukasz Łukasik i Magda Sarat

Obejrzyj video: Jak fotografować dzikie zwierzęta? prezentują Łukasz Łukasik i Magda Sarat

Spotkanie online z Magdaleną Sarat i Łukaszem Łukasikiem w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego 7 kwietnia 2021

Łosie w kaczeńcach - Okiem Fotografa online

Gdzie szukać ukojenia w tych niespokojnych czasach? Jak być bliżej przyrody, roślin i zwierząt? I jakie z tego będziemy mieli korzyści? Czy można być bliżej natury, nie wychodząc z domu? Jak zrobić dobre zdjęcie ptaka czy innego zwierza? Wreszcie, jak zachęcić dzieci i młodzież, żeby odeszły od komputera?

O tym i nie tylko o tym podczas spotkania w ramach Domowych Targów Książki z autorami i autorkami: Jackiem Karczewskim, Magdą Bloch, Magdaleną Sarat i Łukaszem Łukasikiem.

"By mieć naprawdę bliski kontakt z naturą, trzeba – jak Autorzy tej książki – przekroczyć pewną granicę wtajemniczenia. Wtopić się w tę naturę i poniekąd oddać w jej ręce – na dobre i złe..." dr Andrzej Kruszewicz

Łosie w kaczeńcach - Okiem Fotografa online #11 O czym milczy Biebrza? Spotkanie z Łukaszem Łukasikiem i Magdą Sarat, rozmawia gospodarz cyklu „Okiem Fotografa” Ireneusz Graff

O czym milczy Biebrza? Spotkanie z Łukaszem Łukasikiem i Magdą Sarat, rozmawia Maria Krześlak-Kandziora Agencja Autorska „Opowieści”

Podróż nad Biebrzę z Mitsubishi: