Kopiowanie zdjęć bez zgody Fotoczaty zabronione, proszę kontakt z nami w sprawie kopii zdjęć.
logo

WYDARZENIA I PUBLIKACJE

Najnowsze wydarzenia:

Zapraszamy do Torunia na Międzynarodowy Festiwal Filmu i Fotografii "Sztuka Natury" 2018,
gdzie w dniach 23-25.11.2018 r. zaprezentujemy nasze zdjęcia.
Szczegółowy program: link ==>

Zamów kalendarz Fotoczaty 2019:

Już można zamawiać nasz nowy kalendarz FOTOCZATY 2019. Podobnie, jak w ubiegłym roku 13 plansz w formacie A3 ze zdjęciami zwierzaków.
Koszt wydruku to 40zł + cena przesyłki. Zamówienia można składać na adres [email protected]

Najnowsze publikacje:

Miło nam poinformować, że okładkę najnowszego, czerwcowego numeru „Przyrody Polskiej” zdobi zimorodek autorstwa Madzi. A do tego wewnątrz miesięcznika znajduje się bogato ilustrowana rozkładówka ze zdjęciami i opowiadaniem o jej wizycie w „Niebieskim świecie” . Zapraszamy do lektury.

Przyroda Polska 6/2018
Przyroda Polska 6/2018

Nakładem Wydawnictwa OIKOS ukazał się ilustrowany naszymi zdjęciami pierwszy tom „Ornitologii” Andrzeja Kruszewicza i Agnieszki Czujkowskiej. Publikacja została podzielona na dwie części. W pierwszej zebrano przydatne wiadomości ogólne o ptakach, druga zaś stanowi szczegółowy opis 42 gatunków. Tom 2 już w przygotowaniu.

Kalendarz Fotoczaty 2018:

Kalendarz Fotoczaty 2019:

Nasze fotografie na okładkach czasopism przyrodniczych:

Wystawy w Łodzi:

W ramach XVII Międzynarodowego Festiwalu Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego w Łodzi, który odbył się 7-11 czerwca 2017, moje zdjęcia zostały zaprezentowane na dwóch wystawach - autorskiej "Mikrusy i olbrzymy" w "Galerii Zarzewskiej" oraz zbiorowej "Opowieść o lesie" w Galerii Fotografii ŁTF. Zapraszam na fotoreportaż Sebastiana Sołtyszewskiego z obu festiwalowych wystaw.

 

Nasze warsztaty i plenery: